Kavárny Žižkov

Žižkov je městská část převážně starých činžáků, která ční nad centrem města a spadá pod městský obvod Praha 3. Tato městská část navazuje na centrum mšsta za Hlavním nádražím a nenápadně se napojuje na Vinohrady. Žižkov je obklopen městskými částmi Vinohrady, Karlín, Libeň, Vysočany, Hrdlořezy, Malešice a Strašnice. Pokud hledáte kavárnu na Žižkově, pak jste na správném místě, protože zde najdete výběr těch nejlepší kaváren, ať už jste zde v kterékoliv ulici nebo stojíte na Žižkově a říkáte si jako z reklamy na google "kavárna Praha 3", "kavárny Žižkov" nebo "kavárna náměstí Jiřího z Poděbrad". Protože život je hledání.

Republika Žižkov

Republika Žižkov je kavárna, která se nachází v Koněvově ulici na Praze 3. Nebližší zastávky tramvají se nazávají Ohrada a Vozovna Žižkov. Kavárna Republika Žižkov kompletně nekuřácká kavárna, kam si můžete zajít jak s rodinou tak s přáteli. Zároveň zůstala věrna Žižkovské atmosféře a tak nejspíše většinou naleznete spíše název pivní kavárny, takže si zde na své přijdou i pivaři.

Více o Republika Žižkov

Republika Žižkov

Carpe Diem Galerie & Café

Carpe Diem Galerie & Café je kavárna, kterou najdete v Jičinské ulici na Praze 3. Dostupnost je tady víc než dobrá, protože se kavárna nachází nedaleko obchodního centra Flora a je zde zastávka jak metra, tak tramvaje i autobusu. Carpe Diem Galerie & Café je nejen kavárna s příjemným posezením a italskou kávou Vergnano, ale také hudební klub zaměřený na jazzové, etno a folkrockové koncerty, literární a divadelní večery a galerie.

Více o Carpe Diem Galerie & Café

Carpe Diem

Víte o nějaké další kavárně na Malé Straně? Napište krátké hodnocení kavárny a my ji přidáme.

Blog o kávě

Přečtěte si zajímavosti o kávě a můžete si být jisti, že už Vás nikdy nikdo nenapálí a budete vědět co doopravdy pijete.

Zajímavosti o kávě

Blog o kavárnách

Chcete se dozvědět více o kavárnách v Praze očima redaktorů, kteří je pro Vás navštěvují a ochutnávají kávu?

Recenze na kavárny v Praze

Vyhledávač kaváren

Hledáte pomocníka, který Vám kdykoliv vyhledá tu nejzajímavější kavárnu v okolí a k tomu Vám přidá nějaký malý bonus?

Kavárny Praha 3