Kavárny náměstí Jiřího z Poděbrad

Náměstí Jiřího z Poděbrad jistě patří mezi jedno z nejvýznamějších míst na Praze 3. Toto náměstí naleznete na hranici pražského Žižkova a Vinohrad. Pokud hledáte kavárnu na náměstí Jiřího z Poděbrad, pak jste na správném místě, protože zde najdete výběr těch nejlepší kaváren, ať už jste v kterékoliv ulici poblíž náměstí Jiřího z Poděbrad nebo stojíte přímo na něm a říkáte si jako z reklamy na google "kavárna Praha 3", "kavárna Žižkov", "kavárna Vinohrady" nebo "kavárny náměstí Jiřího z Poděbrad". Protože život je hledání.

Café Chef

Café Chef je kavárna, kterou najdete kousek pod náměstí Jiřího z Poděbrad v ulici Ondříčkova. Nejrychleji a nejpohodlněji se sem dostanete ze zastávky tramvaje nebo metra Jiřího z Poděbrad. Café Chef je kavárna kam můžete zajít po celý den. Ráno můžete zajít na snídani, odpoledne na kávu a když náhodou stále nebudete mít dost tak sem můžete zajít i na něco dobrého k snědku.

Více o Café Chef

Café Chef

Galerie Café

Galerie Café je kavárna, kterou najdete v Jagellonské ulici nedaleko náměstí Jiřího z Poděbrad. Nejbližší zastávky městské dopravy jsou zastávka metra a tramvaje Jiřího z Poděbrad. Galerie Café nabízí 50 míst k sezení v příjemné kavárně, kde si můžete k několika druhům kávy dát třeba domácí bábovku a kochat se expozicí uměleckých děl, které je možné si zde ihned zakoupit.

Více o Galerie Café

Galerie Café

Víte o nějaké další kavárně na Malé Straně? Napište krátké hodnocení kavárny a my ji přidáme.

Blog o kávě

Přečtěte si zajímavosti o kávě a můžete si být jisti, že už Vás nikdy nikdo nenapálí a budete vědět co doopravdy pijete.

Zajímavosti o kávě

Blog o kavárnách

Chcete se dozvědět více o kavárnách v Praze očima redaktorů, kteří je pro Vás navštěvují a ochutnávají kávu?

Recenze na kavárny v Praze

Vyhledávač kaváren

Hledáte pomocníka, který Vám kdykoliv vyhledá tu nejzajímavější kavárnu v okolí a k tomu Vám přidá nějaký malý bonus?

Kavárny Praha 3